Egy adás után kaszáltam A Nagy Ő-t, amely idén január 26-án indult el a Tv2-n, már a 7. évaddal.
Pedig eskü nézni akartam: gondoltam kikapcsolja majd az agyam. De nem! Nem. Az első felvonás alatt rájöttem, hogy ezt a Stohl András féle verzió számomra nézhetetlen. Pedig amióta a csatorna…